Bestyrelsen, udvalgsmedlemmer og trænere

Bestyrelse

Formand
Peter Munk, tlf. 51 60 33 48. E-mail: petermunk95@gmail.com

Næstformand
Anders Roy Christiansen, tlf. 51 37 13 05, E-mail: anders@roysoft.dk

Bestyrelsesmedlem & Kasserer
Peter Væver Petersen, tlf. 60 68 62 89, E-mail: peter@vaever.com

Bestyrelsesmedlem & Sekretær
Camilla Festino, tlf. 28 53 60 63, E-mail: camilla.festino@gmail.com

Bestyrelsesmedlem & ansvarlig for Hjemmeside og Bookningssystem
Federico Festino, tfl. 22 54 77 02. E-mail: myfest@gmail.com

Bestyrelsesmedlem & Seniorudvalgsformand
Mick Storm, tlf.61 30 22 16, E-mail: mick@nordtoften.dk

Bestyrelsesmedlem & Ungdomsudvalgsformand
Tine Kofoed Marcher, tlf. 23 90 23 03, E-mail: tinek.marcher@gmail.com

Bestyrelsesmedlem & ansvarlig for SLTU
Martin Østoft, tlf. 60 66 07 00, E-mail: martin@urbanelectric.dk

Bestyrelsesmedlem & ansvarlig for Padel & DGI
Marieta Georgieva tlf. 42 40 49 04, E-mail: marieta.georgieva@gmail.com

Udvalg

Seniorudvalgsmedlemmer
Bent Aasted, tlf. 51 48 94 48. E-mail: bsaasted@gmail.com (+ Veterantennis)
Sonja Aasted, tlf. 22 11 65 39, E-mail: bsaasted@gmail.com (+ Veterantennis)
Ralf Ostrowski, tlf. 20 49 94 11, E-mail: ralfostrowski@hotmail (+ Plan Intensiv tennistræning)

Ungdomsudvalgsmedlemmer
Thomas Taul, tlf. 23 25 35 69. E-mail: thomastaul@gmail.com
Ole Bech-Petersen, tlf. 25 10 18 89, E-mail: olebechpetersen@gmail.com
Mia Ehlers, tlf. 61 46 25 74, E-mail: ehlersmia@gmail.com

Ungdomstrænere

Tobias Ovi, tlf. 24 82 60 25 E-mail: tobias@ovi.dk
Josephine Robins, tlf. 39 66 14 68, E-mail: josephine_robins@yahoo.dk
Ludvig Pilemand, tlf. 23 35 27 28 E-mail: ludvig.pilemand@gmail.com

Hjælpetrænere
Nicoline, Caroline, Bertram, Jens

Seniortrænere

Frederik Könnecker, tlf. 93 80 72 75 frederikjakobsen@yahoo.dk
Niels Leth Jargin, tlf. 42 34 52 36, jargin98@gmail.com

Begyndertrænere (Seniorer)

Bent Kristensen, tlf. 21 77 68 33. E-mail: bekr16@gmail.com
Peter Munk, tlf. 51 60 33 48. E-mail: petermunk95@gmail.com