Bestyrelsen, udvalgsmedlemmer og trænere 2016/17

BESTYRELSE

Formand
Peter Munk, tlf. 51 60 33 48. E-mail: petermunk95@gmail.com

Næstformand & ansvarlig for Veteran – og Padelafdeling
Gisle Ag, tlf. 25 67 74 28. E-mail: gisle.ag@gmail.com

Bestyrelsesmedlem & Kasserer
Peter Væver Petersen, tlf. 60 68 62 89, E-mail: peter@vaever.com

Bestyrelsesmedlem & Sekretær
Sonja Aasted, tlf. 22 11 65 39, E-mail: bsaasted@gmail.com

Bestyrelsesmedlem & ansvarlig for Hjemmeside og Bookningssystem
Federico Festino, tfl. 22 54 77 02. E-mail: myfest@gmail.com

Bestyrelsesmedlem & Seniorudvalgsformand
Mogens Lyhne, tlf. 26 73 47 55, E-mail: mogenslyhne@gmail.com

Bestyrelsesmedlem & Ungdomsudvalgsformand
Mikkel Pilemand, tlf. 40 27 47 69. E-mail:pilemand5@msn.com

Suppleant til bestyrelsen
Anders Roy Christiansen, tlf. 51 37 13 05, E-mail: anders@roysoft.dk

UDVALG

Seniorudvalgsmedlemmer
Liselotte Astrup, tlf. 61 62 34 75. E-mail: liselotte.astrup@ft.dk
Bent Aasted, tlf. 51 48 94 48. E-mail : bsaasted@gmail.com
Lars Magnussen, tlf. 22 27 10 32, E-mail: larspm@maglar.dk

Ungdomsudvalgsmedlem
Thomas Taul, tlf. 23 25 35 69. E-mail: thomastaul@gmail.com

Ungdomstrænere

Anders Roy Christiansen, tlf. 51 37 13 05, E-mail: anders@roysoft.dk
Stefan Hansen, tlf. 30 66 29 67, E-mail: stefan@ibsa.dk
Josephine Robins, tlf. 39 66 14 68, E-mail: josephine_robins@yahoo.dk
Signe Hørlyk Nielsen, tlf. 39 67 12 49. E-mail: signe@toppen1.dk
Mathilde Pilemand, tlf. 29 16 14 28 E-mail: mathilde.pilemand@gmail.com
Ludvig Pilemand, tlf. 23 35 27 28 E-mail: ludvig.pilemand@gmail.com
Tobias Ovi, tlf. 24 82 60 25 E-mail: tobias@ovi.dk.

Seniortrænere

Anders Roy Christiansen, tlf. 51 37 13 05, E-mail: anders@roysoft.dk
Stefan Hansen, tlf. 30 66 29 67, E-mail: stefan@ibsa.dk
Oliver Lykke Honoré, tlf. 40 75 09 42, E-mail: oliverlykke@gmail.com

Begyndertrænere (Seniorer)

Bent Kristensen, tlf. 21 77 68 33. E-mail: bekr16@gmail.com
Peter Munk, tlf. 51 60 33 48. E-mail: petermunk95@gmail.com

Padeltrænere

Gisle Ag, tlf. 25 67 74 28. E-mail: gisle.ag@gmail.com
Willy Pedersen, tlf.: 38 89 90 12. E-mail : wjp@privat.dk
Peter Munk, tlf. 51 60 33 48. E-mail: petermunk95@gmail.com

formand-peter